Modern Çağın Modern Tasarımları ✔

Bizi tanımanın en iyi yolu, müşterilerimiz için yaptığımız çalışmaları ve ekibimize ilham veren fikirleri araştırmaktır. Uzmanlığımızın hizmet hatlarında nasıl uygulandığını görmek için referanslarımızı görüntüleyin.

| Doğa ile iç içe hem yazın hem kışın tadını çıkarın

Duvarları ve tavanı da cam olan veranda kış bahçeleri özellikle hoş manzaralı restoran ve cafelerde kullanışlılık arz eder. Müşteriler bu alanlara çıktıkları zaman hem mekanın manzarasına doymakta, hem de içeri giren gün ışığından doyasıya faydalanmaktadır. veranda kış bahçesi çeşitleri mekan sahiplerine bolca müşteri kazandırmakla ünlenmiş tasarımlardır.
Tabiki bireysel villa ya da yazlık sahiplerinin de vazgeçilmez tercihleri arasındadır. Huzur, dinginlik ve sükûnet istediğiniz zamanlar buraya gelerek, sıcak bir içecek ve kahveniz ile mutluluğu bulabilirsiniz. .

balikesir_kisbahcesi
kis-bahcesi-sakarya-odesa-22

| Isı , Su ve Ses Yalıtımı

Kışında çiçeklerle dolu ve doğanın içinde bir alan isteyenler için doğru ve geniş dış alanlarda hazırlanarak rahat kullanım imkanı sağlanır. Güzel bir kış bahçesi için hazırlayacağımız alana istenilen her türlü dekorasyon düşüncesini uygulayabilirsiniz. Kullanılacak kaliteli malzemeler sayesinde dışarıdan gelebilecek her türlü tehdide karşı önlem alınmış olursunuz. Isı kaybı kış bahçesi sistemlerinde maksimum oranda azaltılır. Bu sayede kışında sıcak ve güzel bir bahçede oturmak mümkün olur.

| Panoromik Cam Tavan'ın Ferahlığı

İnsanların birçoğu yıldızlara bakarak uykuya dalmanın ve en güzel rüyaları görmenin hayali kurar. Bu rüya, görünüşü olmayan bir çatı ile mümkündür; şekli ve tasarımı çok çeşitlilik gösterebilir. Seçiminiz düz bir cam çatı ise, üzerine kar yağması için, çift camlı pencereleri ısıtma sistemi sağlayabilirsiniz.
Bu amaçla, elektrikli ekipman, profilin çevresine yerleştirilir ve gerektiğinde açılıp kapatılabilir. Ev ile bir bağlantı kurmak çevreleyen tabiatı, cam bir çatılı terası çok şık ve zarif gösterir.
Böyle bir çatı, yıldızlı gökyüzünün manzarasının keyfini çıkarmayı engellemez, buna ek olarak, doğal ışığın eve girmesine müdahale etmez.

kisbahcesi-7

| Diğer Hizmetlerimiz

bioclimatic-pergola-footer

Bioclimatic Pergola

Rolling Roof Pergola dış ortam etkilerini yağmur, kar, güneş, rüzgar, gün ışığı gibi etkenlerden korunma imkânı sunar.

Read more
mimari-pergola-slider-16-1-1180x600_640x325

Pergola Tente

Pergola Tente ile açık havada güneş ışığının ve temiz havanın keyfini çıkarın veya yağmur altında oturun.

Read more
bioclimatic-pergola-footer

Kış Bahçesi

Veranda kış bahçesi, sistemleri villa tipi müstakil evlerde oturan ev sakinleri için ideal bir seçimdir.

Read more