Modern Çağın Modern Tasarımları ✔

Bizi tanımanın en iyi yolu, müşterilerimiz için yaptığımız çalışmaları ve ekibimize ilham veren fikirleri araştırmaktır. Uzmanlığımızın hizmet hatlarında nasıl uygulandığını görmek için referanslarımızı görüntüleyin.

| Katlanır Alüminyum Doğrama

Genel olarak evlerimizin balkon kısımlarında kullanılan katlanır kapı sistemleri ayrıca restaurant, cafe, bar, kış bahçesi, çatı terası ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Alüminyumun hafif ve uzun ömürlü olması, ısı yalıtımlı olması, kolayca açılıp kapatılabilen ve aynı zamanda su geçirmeyen bir yapıya sahip olması ile alüminyum katlanır kapı ve pencere sistemleri tüketicilerin ilk tercihi olmuş ve ihtiyaçları için harika bir çözüm haline gelmiştir. Tüketicilerin alüminyum katlanır kapı sistemi yaptırırken, bu sistemi istediği şekilde, istediği renkte ve istediği bir modelde dizayn ettirebilme imkanı söz konusudur. Alüminyum katlanır kapılar sağlamdır ve teknik olarak yüksek verimlilik sağlar.

Cuhadaroğlu
Rescara
İnteral
surme-aluminyum-dograma

| Sürme Alüminyum Doğrama

Yüksek yalıtımlı yeni alanlar yaratır: Bahçe, balkon veya terasa açılan kış bahçeleri kullanım alanınızı genişletir. Alüminyumun dayanıklılığı sayesinde, dar profiler ile çok büyük cam yüzeyler mümkün kılınır ve bu sayede geniş bir şeffaflık ve ışık alımı sağlanır. Birkaç dokunuş ile evini veya iş alanını büyütmeyi kim istemez. İç mekanlar için, sürme alüminyum kapılar bir çok tasarım imkanı sunar. Her iki sistem de, tasarımlarına bağlı olarak sorunsuzca kombinlenebilir. Maksimum konfor ve mekandan tasarruf sağlamak için iç ve dış sınırları görünmez hale getirmeyi amaçlar. Sürme alüminyum doğrama ve özel ihtiyaçlara mükemmel bir çözüm sunar. Bunlar büyük cam alanlar oluşturarak, eve daha fazla doğal ışığın girmesini sağlar.

| Diğer Hizmetlerimiz

bioclimatic-pergola-footer

Bioclimatic Pergola

Rolling Roof Pergola dış ortam etkilerini yağmur, kar, güneş, rüzgar, gün ışığı gibi etkenlerden korunma imkânı sunar.

Read more
mimari-pergola-slider-16-1-1180x600_640x325

Pergola Tente

Pergola Tente ile açık havada güneş ışığının ve temiz havanın keyfini çıkarın veya yağmur altında oturun.

Read more
bioclimatic-pergola-footer

Kış Bahçesi

Veranda kış bahçesi, sistemleri villa tipi müstakil evlerde oturan ev sakinleri için ideal bir seçimdir.

Read more