Modern Çağın Modern Tasarımları ✔

Bizi tanımanın en iyi yolu, müşterilerimiz için yaptığımız çalışmaları ve ekibimize ilham veren fikirleri araştırmaktır. Uzmanlığımızın hizmet hatlarında nasıl uygulandığını görmek için referanslarımızı görüntüleyin.

| Dört Mevsim Estetik ve İşlevsel

Pergola Tente Sistemleri özellikle hizmet sektörüne hitap eden kafe, restaurant, teras, bahçe gibi açık alanların kapalı alana dönüştürülebilmesi için tasarlanmış bir otomatik bir tente sistemidir. Estetik ve şık tasarımı bulunduğu alanları hem dört mevsim kullanılabilir hale dönüştürmekte, hem de değer katarak bulunduğu alanların en ideal fayda düzeyinde kullanılmasını sağlamaktadır.Bağımlı veya bağımsız alanlara kurulabilme özelliği ile her türlü yapının estetik ve işlevsel şekilde kapatılmasına imkan sağlar.
Çok çeşitli modelleriyle, geniş renk yelpazesiyle dış bulunduğu alanları en etkili şekilde kullanılır hale getirir.

pergola-tente-galeri_807x520-9 (1)
pergola-tente-galeri_807x520-6

| Güçlü Kumaşlar Güçlü Profiller

Pergola tenteler, dışarıda dış alanda vakit geçirirken güneşe maruz kalma ve aşırı ısı gibi sorunlar için harika çözümler sunar. Mevcut iki farklı pergola tasarımı ile her ev ve teras için bir çözüm vardır. 56 renk donanım ve kol ile birçok farklı kumaş deseni ve rengi, doğru kombinasyonu mevcut bir veranda veya bahçe ile eşleştirmeyi basit bir şekilde yapılandırabilirsiniz. LED ışık ve diğer aksesuarları ekleme fırsatı sunan açılır kapanır pergola, güçlü kumaşlar ve dikkatlice hesaplanmış profillerle, aşırı rüzgar ve yağmur sağanaklarından düz olmayan yüzeylere ve düzenli olarak gölgenin geri çekilmesinin gerekli olabileceği alanlara kadar kesin çözümler için yapılandırılabilir.

| Diğer Hizmetlerimiz

bioclimatic-pergola-footer

Bioclimatic Pergola

Rolling Roof Pergola dış ortam etkilerini yağmur, kar, güneş, rüzgar, gün ışığı gibi etkenlerden korunma imkânı sunar.

Read more
mimari-pergola-slider-16-1-1180x600_640x325

Pergola Tente

Pergola Tente ile açık havada güneş ışığının ve temiz havanın keyfini çıkarın veya yağmur altında oturun.

Read more
bioclimatic-pergola-footer

Kış Bahçesi

Veranda kış bahçesi, sistemleri villa tipi müstakil evlerde oturan ev sakinleri için ideal bir seçimdir.

Read more