Modern Çağın Modern Tasarımları ✔

Bizi tanımanın en iyi yolu, müşterilerimiz için yaptığımız çalışmaları ve ekibimize ilham veren fikirleri araştırmaktır. Uzmanlığımızın hizmet hatlarında nasıl uygulandığını görmek için referanslarımızı görüntüleyin.

| Uzaktan Kontrolün Konforu

Motorlu panjurlar uzaktan kumandalı çalışma sistemi ile binanın ayrı ayrı ya da bütün olarak kontrol edilir olması “akıllı ev ” sistemine uyumlu uygulama avantajları da sağlamaktadır. Kullanılan alıcılar 50 metre uzaklıklardan bile açma ve kapama özelliğine sahiptir.10 Ampere kadar akım çekebilirler.
İstenildiği kadar kumanda tanımlatabilirsiniz.
Uzaktan kumandaların yanlışlıkla kullanımları önlemek için güvenlik kapaklı olarak üretilmiştir.
Panjurlarınızı oda oda ve bölüm bölüm kontrol edin. Oda içindeki doğal gün ışığını zevkinize göre ayarlayın. Uzaktan kumanda sayesinde daha fazla özgürlük.

motorlu-panjur
motorlu-panjur-kadikoy-1180x600_640x480-560x316

| Ekstra Isı ve Ses Yalıtımı

Motorlu panjur sistemleri, evlerinize yalıtım konusunda minumum %35 oranında bir katkı sağlar. Birçok olumsuz dış hava koşullarından korunmanıza yardımcı olur. Kar, yağmur ve güneş gibi etkilerden sizleri korumakla birlikte hırsızsa karşı güvenli ve huzurlu bir şekilde rahat etmenizi sağlar. Gürültüyü engelleyen yapısıyla yaşanılan tüm yerlerde huzur sağlayan motorlu panjur sistemleri tüm günün ve dışarının yoğunluğunu evinize taşımaktan sizi kurtarır.

| Güvenli İş ve Yaşam Alanları

Önemli bir maddi kaynak deposu olan ve insanların iş yerleri ve yaşam alanları alanlarının güvenliği oldukça önemlidir. Art niyetli kişilerin hırsızlık ve gasp için en çok tercih ettiği yerlerden biri olan işyerleri, evler ekstra bir güvenlik ve dikkat ister. İşte bu güvenlik faktörlerinden bir tanesi ve beklide en önemli olan iş yerleri ve evler için motorlu panjur sistemleridir.
Alüminyum Motorlu Panjurlar, Galvaniz Motorlu Panjurlar ve Çelik Motorlu Panjur gibi kullanılan malzemelere göre çeşitlere ayrılan bu sistemler, uygulanacağı alanın maddi ciddi maddi kayıplar vermesine engel olur.

motorlu-panjur-guvenlik-1180x600_640x480-560x316

| Diğer Hizmetlerimiz

bioclimatic-pergola-footer

Bioclimatic Pergola

Rolling Roof Pergola dış ortam etkilerini yağmur, kar, güneş, rüzgar, gün ışığı gibi etkenlerden korunma imkânı sunar.

Read more
mimari-pergola-slider-16-1-1180x600_640x325

Pergola Tente

Pergola Tente ile açık havada güneş ışığının ve temiz havanın keyfini çıkarın veya yağmur altında oturun.

Read more
bioclimatic-pergola-footer

Kış Bahçesi

Veranda kış bahçesi, sistemleri villa tipi müstakil evlerde oturan ev sakinleri için ideal bir seçimdir.

Read more