Modern Çağın Modern Tasarımları ✔

Bizi tanımanın en iyi yolu, müşterilerimiz için yaptığımız çalışmaları ve ekibimize ilham veren fikirleri araştırmaktır. Uzmanlığımızın hizmet hatlarında nasıl uygulandığını görmek için referanslarımızı görüntüleyin.

| Uzaktan Kontrolün Konforu

Giyotin Cam Küpeşte Sistemleri üstü açık yaşam alanlarınızı daha fonksiyonel şekilde kullanmak için size bir fırsat yaratır. Kaliteliden ödün vermeden hazırlanan küpeşte ile istediğiniz alanı rahatlıkla kapattırabilirsiniz. Motorlu küpeşteyi uygulamak istediğiniz alana montaj uygulamasından sonra keyifle kullanmaya başlanabilirsiniz. Esen rüzgarı önlemek amacı ile kış bahçesi gibi şirin sıcak alanlar oluşturabilirsiniz. ”Giyotin Cam Küpeşte Sistemleri” ile alanlar istenildiğinde açılarak tamamen açık hale getirilebilir olduğu gibi yarım kullanım olarak da rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden hazırlanan bir motorlu küpeşte sistemi sayesinde uzun yıllar boyunca hiç bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Hareketli küpeşte sayesinde dış dünyadan kopmadan dış alanın güzelliklerinide yaşayabilirsiniz .

giyotin-cam (1)
giyotin-cam (5)

| Yaz Kış Açık Hava Keyfi

Giyotin cam, sayesinde hem yaz hem de kış aylarında kullanıcılar, alanlarına çok daha ayrı bir hava katabilmekte ve ergonomikliği sayesinde temizliğini de en kolay şekilde sağlayabilmektedirler. Giyotin cam ürünlerimizin ölçüleri ise kullanıcıların yaşam alanlarına göre alınmakta ve montajları da yine bu ölçülere göre gerçekleştirilmektedir. Giyotin cam seçimi yaparken kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına göre ürün seçimi sağlayabilmekte ve bütçelerini de düşünerek hareket edebilmektedir. Firmamız her bütçeye ve her zevke hitap eden kaliteli ürünleri ile hizmet sunmaktadır. Firmamızdan ürün seçimi yapan kullanıcılarımızın evlerinde ya da iş yerlerinde montaj yapılacak olan alanlar için gerekli ölçüler alınmakta ve son teknoloji cihazlar ile camların kesimi sağlanmaktadır.

| %100 Isı Yalıtımlı

Giyotin cam, özel tasarım olarak üretilen ve kış bahçeleri, balkonlar ve restaurantların kapatılmak amacı ile kullanılan bölgelerine montajı yapılabilen hareketli cam çeşididir. Firmamız ise müşterilerimiz için en kaliteli giyotin cam uygulamasını hazırlamakta ve montajını gerçekleştirmektedir. %100 ısı yalıtımına sahip olan Ada Yapı giyotin cam sistemi sayesinde odada bulunan ısının korunması maksimum derecede sağlanabilmektedir. Hem yaz hem de kış aylarında çok tercih edilen bu model yaz aylarında serinliği, kış aylarında ise sıcaklığı polyamid bariyerler sayesinde %100 olarak muhafaza etmeye de fayda sağlamaktadır.Bünyemizde olan 3 farklı giyotin cam modeli ile müşterilerimiz diledikleri seçimi yapabilirken evlerinde ya da iş yerlerinde son derece kullanışlı olan bu ürünleri değerlendirebilmektedir.

giyotin-cam (1)

| Diğer Hizmetlerimiz

bioclimatic-pergola-footer

Bioclimatic Pergola

Rolling Roof Pergola dış ortam etkilerini yağmur, kar, güneş, rüzgar, gün ışığı gibi etkenlerden korunma imkânı sunar.

Read more
mimari-pergola-slider-16-1-1180x600_640x325

Pergola Tente

Pergola Tente ile açık havada güneş ışığının ve temiz havanın keyfini çıkarın veya yağmur altında oturun.

Read more
bioclimatic-pergola-footer

Kış Bahçesi

Veranda kış bahçesi, sistemleri villa tipi müstakil evlerde oturan ev sakinleri için ideal bir seçimdir.

Read more